Ajax – Kopenhaga typy na rzuty rożne

W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Lidze Europy, to ekipa z Danii okazała się lepsza wygrywając 2:1. Jednak to Ajax stwarzał więcej sytuacji bramkowych i częściej był przy piłce.

Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe. Liczę, że od pierwszych minut zobaczymy bardzo ofensywną grę gospodarzy, co przełoży się na rzuty rożne. Polecam grać ten typ ponieważ w meczach rewanżowych, gdzie wygrana gwarantuje dalszy udział w Lidze Europy, często pada duża liczba rzutów rożnych.

Ajax – Kopenhaga, typ: Powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB