Arka – Lech typy na rzuty rożne

Arka całkiem dobrze zaczęła rundę rewanżową i pokazuje, że potrafi grać w piłkę. Jedną nogą są już w finale Pucharu Polski. Myślę, że dzisiaj grając na własnym stadionie zagrożą bramce Lecha. Gospodarzom brakuje dwóch punktów do strefy mistrzowskiej i myślę, że powalczą tutaj choćby o jeden punkt.

Lech Poznań ostatnio imponuje formą wygrywając pewnie wszystkie mecze. Dzisiaj grają na wyjeździe i może być to bardzo fajnie spotkanie. Liczę na dużo ofensywniej gry obu drużyn, co przełoży się na rzuty rożne, a jak wiadomo w naszej Ekstraklasie liczba kornerów w meczach przeważnie przekracza, magiczną liczbę 10.

Arka – Lech, typ: powyżej 9.5, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB