Arsenal – Bayern typy na rzuty rożne

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium na własnym terenie łatwo poradził sobie wygrywając z Arsenalem 5:1.

Dzisiaj Kanonierzy mają szansę żeby udowodnić swoją klasę i pewnie będę chcieli wygrać to spotkanie przed własną publicznością.

Polecam dzisiaj grać ten typ ponieważ, Arsenal na pewno zacznie od początku meczu grać bardzo ofensywnie i będzie chciał strzelić kilka bramek, myślę że ich gra ofensywna przełoży się na stałe fragmenty gry, w tym rzuty rożne.

Arsenal – Bayern: typ: Arsenal powyżej 5.5 rożnych, kurs: 2.20.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB