AS Roma – Napoli typy na rzuty rożne

Najciekawszy mecz ligi włoskiej w tej kolejce. Obie drużyny mają już sporą stratę do lidera, ale jeszcze pozostaje gra o udział w Lidze Mistrzów.

Patrząc na statystyki, to mecze między tymi zespołami zawsze były bardzo zacięte. W Serie A rzuty rożne wpadają bardzo często, a dzisiaj grają zespoły, które mają ich najwięcej w statystykach. Średnio na mecz jedna drużyna zdobywa 7 rzutów rożnych, dlatego polecam dzisiaj grać ten typ.

AS Roma – Napoli, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB