Atalanta – Milan typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w Serie A pozostały tylko trzy kolejki. Pojedynek Atalanty z Milanem zapowiada się na bardzo ciekawy mecz. Gospodarze zajmują 5. miejsce i raczej już zapewnili sobie grę w europejskich pucharach.

Milan zajmuje 6. miejsce – które gwarantuje udział w europejskich pucharach, ale na obecną chwilę aż trzy drużyny będą walczyły do ostatniej kolejki o to miejsce.

Gościom dzisiaj będzie ciężko wygrać na trudnym terenie, ale liczę, że w tym meczu zobaczymy bardzo dobrą grę i mnóstwo sytuacji podbramkowych co przełoży się na rzuty rożne.

Atalanta – Milan, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB