Barcelona – PSG typy na rzuty rożne

Barcelona w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przegrała aż 0:4 i będzie im bardzo ciężko awansować do ćwierćfinału, ale nie takie rzeczy już się działy w piłce nożnej. Gospodarze pewnie będą chcieli wygrać to spotkanie, aby nawet w przypadku braku awansu, godnie pożegnać się z pucharami.

PSG w tym sezonie imponuje swoją skutecznością. Posiada bardzo dobrą ofensywę i myślę, że w tym meczu spokojnie zdobędą przynajmniej trzy rzuty rożne, a kurs całkiem niezly i warty zagrania. Polecam!

Barcelona – PSG, typ: PSG powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB