Bastia – Lyon typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w Ligue 1 pozostało tylko 6 kolejek a gospodarze zajmują ostatnie miejsce w lidze, ale nadal mają szansę na utrzymanie się, ponieważ tracą tylko trzy punkty do miejsca gwarantowanego utrzymanie.

Na własnym terenie Bastia często punktuje, ale dzisiaj podejmują Lyon, który ostatnio jest w dobrej formie. Goście mogą zająć w tabeli najwyżej czwarte miejsce.

Liczę, że w tym spotkaniu zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, bo gospodarze potrzebują kompletu punktów. Czeka nas zatem wyrównane spotkanie, w którym spodziewamy się wielu rzutów rożnych.

Bastia – Lyon, typ: powyżej 8.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB