Bayern – Borussia typy na rzuty rożne

Zapowiada nam się bardzo ciekawy mecz w Bundeslidze. Do końca sezonu pozostało 7 kolejek, a Bayern w tabeli ma 10 punktów przewagi.

Tytułu mistrzowskiego nikt już monachijczykom nie zabierze, a za cztery dni Bayern podejmuje na własnym terenie Real Madryt w Lidze Mistrzów. Trener prawdopodobnie będzie oszczędzał siły piłkarzy na ten mecz.

Borussia Dortmund zajmuje czwarte miejsce w lidze, które nie gwarantuje bezpośredniego udziału w lidze Mistrzów, dlatego każdy punkt jest dla nich ważny. Myślę, że w tym spotkaniu goście będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Borussia ma kim postraszyć w ofensywie, więc myślę, że na pewno w tym spotkaniu stworzą sobie dużo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Bayern – Borussia: typ: Borussia Powyżej 3.58, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB