Betis – Real Sociedad typy na rzuty rożne

Real Sociedad zajmuje 5. miejsce w lidze i ma tyle samo punktów co Atletico Madryt. Moja spore szanse na zajęcie 4. miejsce w lidze, które gwarantuje udział w Champions League. W meczach wyjazdowych radzą sobie całkiem dobrze i myślę, że dzisiaj zagrają o trzy punkty.

Betis odbił się o strefy spadkowej i znajduje się na 14. pozycji. W meczach wyjazdowych gra im się nie układa, więc pozostaje walka o punkty na własnym terenie. Uważam, że dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany.

Polecam grać dzisiaj ten typ ponieważ w lidze hiszpańskiej rzuty rożne wpadają bardzo często, na dodatek obie drużyny zdobywają średnio przynajmniej 5 rzutów rożnych na mecz.

Betis – Real Sociedad, typ: 1 połowa powyżej 4.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB