Borussia Dortmund – Benfica Lizbona typy na rzuty rożne

We wczorajszych meczach LM oglądaliśmy sporo bramek i dużo rzutów rożnych. Myślę, że dzisiaj możemy spodziewać się podobnych statystyk.

Dortmund pierwszy mecz przegrał 0:1, chociaż to oni częściej byli przy piłce i częściej atakowali bramkę gospodarzy. Myślę, że dzisiaj to Borussia będzie narzucać tempo gry przeciwnikowi. Gospodarze powinni od pierwszej minuty atakować bramkę Benfiki. Jeśli zagrają tak, jak w pierwszym meczu, to spokojnie zdobędą przynajmniej siedem rzutów rożnych.

Dortmund – Benfica, typ: Dortmund powyżej 6.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB