Braunschweig – Stuttgart typy na rzuty rożne

Braunschweig zajmuje 4. miejsce w lidze i są kandydatami do awansu do Bundesligi. Gospodarze na własnym terenie spisują się rewelacyjnie, 26 punktów zdobytych na 33 możliwe.

Stuttgart zajmuje pierwsze miejsce w lidze i jest w wyśmienitej formie. Posiadają bardzo skuteczną ofensywę i mają najlepszego strzelca ligi w składzie.

Zapowiada się bardzo dobry mecz. Myślę, że w tym meczu zobaczymy mnóstwo sytuacji bramkowych, co przełoży się na stałe fragmenty gry, w tym na rzuty rożne.

Braunschweig – Stuttgart, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 2.00.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB