Brendtford – Huddersfield typy na rzuty rożne

Brendtford to drużyna w Championship, która w statystykach rzutów różnych zajmuje pierwsze miejsce. Wykonują ich średnio 7.75 na mecz. W ligowej tabeli zajmują dopiero 12. miejsce, ale za to zdobywają i tracą mnóstwo bramek.

Huddersfield plasuje się na 3. pozycji w tabeli, ale ma dwa mecze rozegrane mniej niż czołówka ligi. Całkiem nieźle radzą sobie w spotkaniach wyjazdowych i myślę, że w dzisiejszym meczu będą chcieli zdobyć trzy punkty, żeby przybliżyć się do drugiego miejsca, które gwarantuje bezpośredni awans do Premier League.

Oczekuję, że w tym spotkaniu zobaczymy mnóstwo sytuacji bramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Brendtford – Huddersfield: typ: Powyżej 10.5 rożnych, kurs: 2.0.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB