Brendtford – Wolves typy na rzuty rożne

Brendtford to drużyna w Championship, która w statystykach zdobytych rzutów różnych zajmuje pierwsze miejsce. Wykonują średnio na mecz 7.75 różnych. W tabeli zajmują 12. miejsce, przy czym zdobywają i tracą mnóstwo bramek.

Wolves to drużyna, po której oczekiwano przed sezonem o wiele więcej. Obecnie zajmują w lidze miejsce tuż nad strefą spadkową.

Myślę, że ten mecz będzie wyrównany i ciężko tutaj wytypować faworyta. Dlatego polecam grać over rzutów różnych, a pamiętajmy, że w Championship rzuty rożne wpadają bardzo często.

Brendtford – Wolves, typ: powyżej 10.5, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB