Brentford – Derby typy na rzuty rożne

Gospodarze w meczach strzelają bardzo dużo bramek i należą w Championship do drużyn, które mają na koncie najwięcej strzelonych goli, ale też dużo ich tracą, dlatego zajmują miejsce w środku tabeli.

Derby zajmuje 8. miejsce w lidze i traci aż 7 punktów do strefy play-off. Do końca sezonu pozostało pięć kolejek więc goście muszą wszystkie mecze wygrać, jeśli chcą przynajmniej powalczyć o udział w barażach. Myślę, że wszystko jest możliwe i goście na pewno tego meczu tak łatwo nie odpuszczą.

Brentford ma drugą najwyższą średnią wykonywanych rzutów rożnych. Goście na pewno będą często atakować bramkę gospodarzy, dlatego polecam grać ten typ.

Brentford – Derby, typ: Powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB