Brentford – Rotherham typy na rzuty rożne

Brentford zajmuje 14. miejsce w tabeli i jest dzisiaj faworytem tego spotkania. Gospodarze to drużyna, która ma najwyższą średnią rożnych na mecz aż 6.47, dodatkowo na własnym terenie zdobywają średnio na mecz 7.67 rożnych.

Rotherham to drużyna, która zajmuje w lidze ostanie miejsce, na dodatek kompletnie nie radzi sobie w meczach wyjazdowych, bo na 17 meczów w delegacji zdobyli zaledwie 1 punkt.

W lidze angielskiej pada mnóstwo rzutów rożnych, a na dodatek gra dziś drużyna, która wykonuje ich najwięcej w meczach, dlatego polecam grać dziś ten typ.

Brentford – Rotherham, typ: powyżej 10.5 rożnych , kurs 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB