Brighton – Derby typy na rzuty rożne

Brighton zajmuje drugie miejsce w The Championship i ma trzy punkty straty do lidera. Grają dzisiaj na własnym terenie, gdzie zdobyli już 42 punkty. Jest to najlepszy bilans w lidze.

Derby zajmuje 10. miejsce i brakuje im 10 punktów do strefy play offy, gdzie będą mogli powalczyć o awans do Premier League. Myślę, że będą chcieli wywieźć choćby jeden punkt z tego trudnego terenu. Goście w każdym meczu zdobywają przynajmniej 5 rzutów rożnych.

Myślę, że w tym meczu spokojnie zobaczymy przynajmniej 10 rzutów rożnych. W The Championship rzuty rożne wpadają tak często, że warto pokusić się o ich granie w tym spotkaniu.

Brighton – Derby, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB