Brighton – Newcastle typy na rzuty rożne

Brighton obecnie zajmuje 1. miejsce w tabeli i ma tylko punkt przewagi nad Newcastle. Zapowiada się bardzo zacięty mecz o pierwsze miejsce w The Championship.

Gospodarze nie przegrali na własnym terenie od 14 spotkań, a goście w wyjazdowych meczach radzą sobie troszkę gorzej niż na własnym terenie. Mimo to zapowiada się bardzo wyrównany mecz, w którym wynik będzie otwarty do ostatniej minuty. Obie drużyny zdobywają średnio na mecz około 6 rzutów rożnych, dlatego polecam grać over rzutów rożnych w tym meczu.

Brighton – Newcastle, typ: Powyżej 10.5 rożnych, kurs: 2.00.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB