Bundesliga: Porażka FC Koeln, grali Peszko i Olkowski

SC Freiburg wygrał u siebie z FC Koeln 1:0 (0:0) w sobotnim spotkaniu 27. kolejki niemieckiej Bundesligi. W ekipie gości wystąpili Sławomir Peszko i Paweł Olkowski.

Strzelec bramki w meczu eliminacyjnym reprezentacji Polski z Irlandią został zmieniony kwadrans przed końcem, natomiast były zawodnik Górnika Zabrze przebywał na murawie jedenaście minut krócej.

Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli osiem minut przed przerwą, kiedy to na listę strzelców wpisał się Mike Frantz. Dzięki drugiej z rzędu wygranej ekipa z historycznej Bryzgowi awansował na czternaste miejsce w tabeli.

„Kozły” natomiast doznały jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i są na dwunastej pozycji. Obie drużyny dzielą już tylko dwa punkty.