Championship: AFC Bournemouth wciąż bez zwycięstwa. Udany debiut Boruca

W ramach 8. kolejki Championship AFC Bournemouth zremisowało na wyjeździe z Watford 1:1. Dla gości to było już szóste spotkanie bez zwycięstwa w tych rozgrywkach.

Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Artur Boruc, dla którego był to debiut w barwach „The Cherries”. 34-letni golkiper kilkukrotnie popisał się świetnymi interwencjami.

Goście już w czwartej minucie spotkania mogli wyjść na prowadzenie, ale Ian Harte nie potrafił zamienić jedenastki na bramkę. Skuteczniejszy niecałą godzinę później był Harry Arter, który po składnej akcji umieścił piłkę w bramce.

Do wyrównania „The Hornets” doprowadzili na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry za sprawą trafienia Craiga Cathcarta.