Championship: Drużyna Kuszczaka zremisowała z Middlesbrough

Birmingham City zremisowało na własnym stadionie 2:2 z Middlesbrough w spotkaniu 45. kolejki drugiej ligi angielskiej. Tomasz Kuszczak znalazł się poza kadrą meczową gospodarzy.

Pierwszego gola zdobyli „Niebiescy”. W 33. minucie gry na listę strzelców wpisał się Stephen Gleeson. Później dwie bramki strzelili goście. Trafienia zaliczyli Jordan Rhodes i Gaston Ramirez. Wynik na 2:2 ustalił w 68. minucie meczu David Davis.

Po remisie Middlesbrough awansowało na pierwsze miejsce w tabeli. Piłkarze Aitora Karanki mają jeden punkt przewagi nad Burnley i Brighton & Hove Albion. Birmingham City jest na dziewiątej pozycji w tabeli.

Awans do Premier League wywalczą dwie najlepsze drużyny. Cztery kolejne zmierzą się ze sobą w barażach.