Chorwacja – Ukraina typy na rzuty rożne

Chorwacja – Ukraina to mecz w Grupie I eliminacji MŚ, w której jest zacięta walka o pierwsze i drugie miejsce.

Oczywiście według bukmacherów faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy zajmują pierwsze miejsce w grupie i stracili tylko jedna bramkę w tych kwalifikacjach.

Ukraina zajmuje drugie miejsce w grupie i traci do Chorwacji dwa punkty. Dzisiaj mają szansę na pierwsze miejsce, co daje bezpośredni awans.

Myślę, że to i tak będzie wyrównane spotkanie, gdzie każda z tych drużyn może spokojnie wygrać. Liczę na dobrą grę obu zespołów i dużo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Chorwacja – Ukraina, typ: Powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB