Cortone – Inter typy na rzuty rożne

Cortone znajduje się w strefie spadkowej Serie A i ma aż 6 punktów straty do miejsca gwarantującego utrzymanie. Jeśli chcą pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej, to muszą wygrywać.

Każda z tych drużyn potrzebuje punktów więc na pewno zobaczymy w tym spotkaniu dużo walki i sytuacji podbramkowych. Sądzę, że gospodarze grając na własnym terenie nie raz stworzą sobie sytuacje bramkowe, co może przełożyć się na rzuty rożne.

Cortone – Inter, typ: Powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB