Crystal Palce – Arsenal typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w Premier League pozostało 8 kolejek, a Arsenal zajmuje 6. miejsce i traci aż 7 punktów do miejsca, które gwarantuje udział w Lidze Mistrzów. Kanionierzy mają dwa mecze więcej do rozegrania i myślę, że stać ich w tym sezonie na ich ulubione czwarte miejsce.

Crystal Palce znajduje się tuż nad strefą spadkową, gdzie walka o utrzymanie będzie trwała do ostatniej kolejki. Gospodarze są w dobrej formie – z ostatnich pięciu męczów wygrali aż cztery w tym, nawet na wyjeździe z Chelsea.

Uważam, że w tym spotkaniu na pewno czeka nas dużo emocji i sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Crystal Palce – Arsenal, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB