Darlington – Bradford PA typy na rzuty rożne

Gospodarze są w bardzo dobrej formie, obecnie zajmują 7. miejsce i tracą dwa punkty do strefy play-off. Na własnym terenie takie mecze muszą wygrywać, jeśli chcą powalczyć o awans.

Goście znajdują się tuż na strefą spadkową i tracą mnóstwo bramek, ale dla nich każdy punkt jest ważny, bo daje nadzieję na utrzymanie w lidze.

Darlington jest bardzo skuteczną drużyną. Myślę, że w tym spotkaniu spokojnie zobaczymy przynajmniej 9 rożnych, bardziej ryzykownym graczom polecam wyższy over rzutów rożnych.

Darlington – Bradford PA, typ: powyżej 8.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB