Doncaster – Plymouth typy na rzuty rożne

Zapowiada nam się bardzo wyrównane spotkanie. Gospodarze zajmują 1. miejsce w lidze i mają 6 punktów przewagi nad Plymouth, który jest na drugim miejscu. Obie drużyny raczej już mają zapewniony awans do wyższej ligi, ale to na pewno i tak będzie wyrównane spotkanie.

Gospodarze mają drugą w lidze najwyższą średnią wykonywanych rzutów rożnych aż 6.26. Goście średnio zdobywają przynajmniej 5 rożnych, więc liczę, że w tym spotkaniu zobaczymy sporo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Doncaster – Plymouth, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB