Dubel na dziś: Środa 7.10.

Wtorkowy dubel okazał się być trafionym, John Isner pewnie pokonał Thiema, natomiast w spotkaniu deblowym z udziałem pary Chan/Chan dostaliśmy zwrot z powodu walkowera. W środę również nie mamy wielu spotkań, ale wybraliśmy dla Was dwa ciekawe mecze, jeden z tenisa i jeden z kosza, które warto połączyć w jeden kupon.

Pozycja 1: Tenis, godz. 10:00, Hingis/Mirza – Errani/Pennetta, typ: 1. wygrają pierwszego seta, kurs: 1.41

Hingis/Mirza to absolutnie najlepsza para deblowa w kobiecym tenisie. Zawodniczki te grają ze sobą od dłuższego czasu i dawno nie straciły nawet jednego seta. Z dzisiejszymi rywalkami mierzyły się we wrześniu i odniosły pewny triumf. Stawiamy, że dzisiaj będzie podobnie.

Pozycja 2: Koszykówka Niemcy, godz. 20:00: Gottingen – Alba Berlin, typ: 2 (-9).

Alba od mocnego uderzenia rozpoczęła ligę niemiecką. Dwa pewne i co dla nad ważne wysokie zwycięstwa, stawiają dziś gości w pozycji zdecydowanego faworyta. Ekipa Gottingen to średniak, który w pierwszej kolejce poległ w Tybindzie 56:98, czyli deklasacja. Uważamy, że Alba dziś wygra (to jest akurat pewne) i pokryje nasz handicap.

AKO na te dwa mecze wynosi: 2.00. Powodzenia