Eibar – Las Palmas typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w La Liga pozostało 8 kolejek. Gospodarze mają szansę w tym roku wystąpić w europejskich pucharach, ale tracą 6 punktów do miejsca gwarantującego grę w Lidze Europy. Do tego mają jeden mecz rozegrany mniej.

W bezpośrednich meczach tych drużyn to Las Palmas częściej był lepszy. Myślę, że dzisiaj czeka nas wyrównane spotkanie. Obie drużyny średnio na mecz zdobywają przynajmniej pięć rożnych, dlatego polecam grać ten typ.

Eibar – Las Palmas, typ: Powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB