Empoli – Napoli typy na rzuty rożne

Tylko 10 kolejek zostało do końca rozgrywek w Serie A, a Napoli traci aż 10 punktów do lidera. Goście w tym spotkaniu będą chceli zmniejszyć stratę do Juventusu. Myślę, że zbyt trudnego zadania nie będą mieli. Napoli średnio na mecz zdobywa 7 rożnych i jest to prawie najwyższa średnia w lidze.

Empoli zajmuje 17. miejsce, tuż nad strefa spadkową. Dla nich każdy punkt jest teraz bardzo cenny i na pewno powalczą w tym spotkaniu.

W lidze włoskiej rzuty rożne wpadają bardzo często, dlatego polecam grać over rzutów rożnych w tym spotkaniu.

Empoli – Napoli, typ: powyżej 8.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB