Frankfurt – Bremen typy na rzuty rożne

Do końca sezonu Bundesligi pozostało tylko 7 kolejek, a obie drużyny zajmują środek tabeli. Zarówno Eintracht jak i Weder mają szansę w tym roku zagrać w europejskich pucharach, ale do tego celu potrzebują punktów.

Gospodarze mają dwa punkty więcej i grają bardzo ostrożnie. Mają mało bramek strzelonych i ale mało straconych. Ich mecze często kończą się underowo. Za to goście należą do drużyn, które prowadzą otwarta grę, co wynika z dużej liczby strzelonych i straconych bramek.

Myślę, że ten mecz będzie wyrównany i zobaczymy dużo ciekawej gry, co przełoży się na rzuty rożne.

Frankfurt – Bremen, typ: Powyżej 8.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB