Fulham – Aston Villa typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w The Championship pozostały cztery mecze, a Fulham zajmuje siódme miejsce i traci tylko dwa punkty do strefy playoff.

Gospodarze należą do najskuteczniejszych drużyn w lidze – mają aż 75 strzelonych bramek, ale też dużo ich tracą. Myślę, że dzisiaj gospodarze zagrają od pierwszych minut bardzo ofensywnie.

Fulham ma w lidze najwyższą średnią wykonywanych rzutów rożnych – średnio na mecz 6.43, a Aston Villa 5.41. Liczę, że w tym spotkaniu zobaczymy przynajmniej 11 kornerów.

Fulham – Aston Villa, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB