Fulham – Wolves typy na rzuty rożne

W Championship zostało 9 kolejek do końca rozgrywek, a Fulham zajmuje 7. miejsce i ma szansę na grę w play offach. Gospodarze mają strzelonych 65 bramek – prawie najwięcej w lidze. Średnio na mecz zdobywają 6.76 rożnych – najwięcej w lidze.

Wilki to drużyna, która broni się przed spadkiem, ale ten zespół stać na wiele więcej. Myślę, że to i tak będzie wyrównane spotkanie i zobaczymy tutaj dobrą grę obu drużyn. Polecam grać over rzutów rożnych w tym spotkaniu.

Fulham – Wolves, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB