Galatasaray – Besiktas typy na rzuty rożne

Zapowiada się naprawdę bardzo fajny mecz w lidze tureckiej. Galatasaray zajmuje obecnie 3. miejsce i traci aż 7 punktów do lidera, z którym zmierzy się właśnie dziś. Gospodarze będą chcieli wykorzystać szansę i zmniejszyć stratę do Besiktasu.

Galatasaray na własnym terenie radzi sobie bardzo dobrze. Liczę na bardzo wyrównana grę w tym spotkaniu, co przełoży się na stałe fragmenty gry.

Besiktas gra najlepiej w lidze w meczach wyjazdowych. Bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi zespołami zawsze były zacięte i zawsze padało mnóstwo rzutów rożnych, myślę że dzisiaj warto pokusić się o ich granie w tym meczu.

Galatasaray – Besiktas, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 2.00.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB