Gdzie grać po exodusie Bet365 i innych buków?

Wszyscy doskonale wiecie, że czołowi bukmacherzy z Bet365 zamykają się na graczy z Polski tuż wejściem w życie znowelizowanej Ustawy Hazardowej. Większość buków, które odeszły z naszego kraju, miała licencję z Wielkiej Brytanii. Miejscowe prawo ogranicza im działalność, ale pozostali jeszcze bukmacherzy z licencją na grę wydawaną poza UK.

Przedstawiamy Wam nasz ranking buków, co do których mamy pewność, że zostaną w Polsce i można będzie grać bez głupiego podatku od każdego – nawet przegranego – zakładu.

1. Na pierwszym miejscu stawiamy Betclic. Oddają nowym graczom stawkę pierwszego nietrafionego zakładu aż do 200 zł! Ten Cashback to naprawdę świetna oferta. Poza tym duża oferta, fajne kursy i co równie ważne Cash out, który pozwala Ci na zamknięcie zakładów przed ostatecznym gwizdkiem i zachowanie stawki. Załóż konto w Betclic klikając TUTAJ.


2. Drugie miejsce do grania to Unibet. Mają licencję z Malty więc nie mają presji opuszczenia Polski. Ich zaleta to naprawdę świetna oferta na żywo, do tego Cash Out w zakładach na żywo. Dla nowych graczy mają fajną promocję z przedmeczowym zakładem bez ryzyka 100% do 200 PLN. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet odda Ci 100% stawki, do 200 PLN. Załóż konto w Unibet klikając TUTAJ.

3. W Polsce na pewno zostaje 1xBet. To dość młody bukmacher, ale rozpycha się na rynku łokciami. Świetny bonus na start do 400 zł, bogata oferta zakładów przedmeczowych i na żywo oraz świetna i szeroka oferta na urządzenia mobilne. Co ciekawe, w 1xBet możesz postawić zakład przez aplikację Telegram. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w 1Xbet.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB