Gijon – La Coruna typy na rzuty rożne

Mecz, w którym obie drużyny prezentują bardzo słaby poziom gry i znajdują się w strefie spadkowej. Dla takich drużyn każdy punkt jest na wagę złota i może przesądzić o utrzymaniu się w lidze.

Gijon jak i Deportivo grają dobrze tylko na własnym terenie, a w meczach wyjazdowych zdobywają mało punktów. Myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane. Średnio na mecz drużyny zdobywają 5 rzutów rożnych. Polecam grać dziś ten typ ponieważ, jak już wiadomo w La Liga rzuty rożne padają bardzo często.

Gijon – La Coruna, typ: Powyżej 9.5 rożny, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB