Gracze i typerzy!

Chcemy Wam polecić zupełnie nowy serwis na rynku, który na pewno przypadnie Wam do gustu.

Ileż to razy jeden mecz zawalił Wam cały kupon i zamiast wygranej kolejny raz to buk cieszył się z Waszych pieniędzy?

Teraz to już przeszłość, właśnie dzięki serwisowi LetsWin.pl

LetsWin to serwis z codziennymi konkursami, które polegają na typowaniu meczów. Za każdy poprawny typ, dostajesz punkty. Im więcej punktów uzbierasz, tym wyższe miejsce zajmiesz w rankingu. Im wyższe miejsce zajmiesz, tym więcej kasy zarobisz. Proste prawda?

Możesz nie trafić jednego meczu lub nawet kilku, a mimo to „skasować”, czyli zająć płatne miejsce w rankingu. Ryzyko mniejsze, szansa na wygraną znacznie większa.

Pula nagród i podział płatnych miejsc znane są przed przystąpieniem do konkursu.

Wejdź na letswin.pl  i zajmij miejsce w konkursie.

Dla wszystkich którzy zarejestrują się od dziś do soboty do godz 18:00 zorganizujemy Freerolla ( za 0 zł) z pulą 100 zł.

Jak macie jakieś pytania, śmiało możecie zadać je w komentarzach. Postaramy się na nie wszystkie odpowiedzieć.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB