Huddersfield – Aston Villa typy na rzuty rożne

Gospodarze ostatnio przegrali na własnym terenie z Newcastle, ale w tamtym spotkaniu mieli sporo sytuacji bramkowych i rzutów rożnych. Dzisiaj podejmują troszkę słabszą drużynę. Huddersfield na własnym terenie radzi sobie bardzo dobrze. Gospodarze należą do drużyn, które wykonują najwięcej rzutów rożnych w lidze, średnio na mecz mają przynajmniej 6.29 kornerów.

Przed sezonem po Aston Villi spodziewano się więcej, bo aktualnie ta drużyna zajmuje 13. miejsce w lidze. Do gry w playoffs brakuje im aż 16 punktów. Szanse na udział w nich są bardzo mizerne, ale myślę, że gości stać na zwycięstwo w tym meczu i pewnie nie raz stworzą sobie dogodne sytuacje bramkowe.

Myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane i zobaczymy mnóstwo sytuacji bramkowych, co przełoży się na stałe fragmenty gry, w tym na interesuje nas rzuty rożne.

Huddersfield – Aston Villa, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB