Huddersfield – Newcastle typy na rzuty rożne

Newcastle to moja ulubiona drużyna do obstawiania overow w rzutach rożnych. Obecnie zajmują pierwszą pozycję w lidze i mają dwa punkty przewagi nad drugim zespołem. Mają bardzo dobry skład i jak dalej tak będą grać, to bez problemu wywalczą awans do Premier League.

Huddersfield zajmuje 3. miejsce w tabeli i na własnym terenie grają prawie najlepiej w całej lidze. Gospodarze mają rozegrany jeden mecz mniej i do drugiego miejsca, które gwarantuje bezpośredni awans brakuje im 6 pkt.

Polecam grać Over rzutów rożnych w tym spotkaniu, ponieważ obie drużyny mają prawie najwyższą średnią zdobytych rożnych na mecz, która wynosi aż 6.

Huddersfield – Newcastle, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB