Inter – Milan typy na rzuty rożne

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w Serie A. Obie drużyny zajmują miejsce tuż za strefa pucharową. Inter ma tylko dwa punkty mniej od lokalnego rywala.

Każda z tych drużyn – jak na derby przystało – będzie zacięcie walczyła o komplet punktów. Do końca sezonu pozostało 7 kolejek i strata punktów sprawi, że europejskie puchary mogą być poza zasięgiem.

Inter ma najwyższą średnia wykonywanych rzutów rożnych w lidze, a Milan zdobywa średnio na mecz przynajmniej 6 rożnych. Liczę że w tym wyrównanym spotkaniu zobaczymy sporo stałych fragmentów gry.

Inter – Milan, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB