Inter – Sampdoria typy na rzuty rożne

Według bukmacherów faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy zajmują 6. miejsce w Serie A. Inter ma szansę zająć miejsce gwarantujące udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, ale brakuje im aż 8 punktów i mają jeden mecz rozegrany mniej.

Sampdoria zajmuje 9. miejsce i raczej nie ma już szans na grę w pucharach, ale myślę, że w tym spotkaniu nie stoi na straconej pozycji. Na pewno stworzą kilka sytuacji podbramkowych. Goście średnio w meczach wyjazdowych zdobywają 5 rożnych, dlatego polecam grać ten typ.

Inter – Sampdoria, typ: Sampdoria powyżej 3.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB