ISL: Ljungberg nie pomógł, druga porażka Mumbai City

Drużyna Mumbai City przegrała u siebie z North East United 0:2 (0:0) w meczu czwartej kolejki hinduskiej Indian Super League.

Gole dla gości, którzy odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach i awansowali na pozycję wicelidera, strzelili w drugiej połowie Zambijczyk Mtonga i w doliczonym czasie gry Brazylijczyk Guilherme.

W ekipie gospodarzy, która ostatni kwadrans grała w osłabieniu, dopiero po przerwie pojawił się na murawie znany z występów w Premier League Szwed Fredrik Ljungberg. Mumbai City doznało w ten sposób drugiej porażki i jest w klasyfikacji czwarte.

Indian Super League składa się z ośmiu drużyn, które grając systemem każdy z każdym i fazą play off z udziałem czterech najlepszych zespołów, do połowy grudnia wyłonią historycznego pierwszego mistrza Indii.