Juventus – Milan typy na rzuty rożne

Juventus jest liderem Serie A i ma sporą przewagę nad drugim miejscem. Na własnym terenie jak do tej pory nie stracił ani jednego punktu. Za cztery dni jednak mają ważniejszy mecz w Lidze Mistrzów i myślę, że mogą nie wystąpić w tym spotkaniu w najsilniejszym składzie.

Milan w tym sezonie gra o wiele lepiej niż ostatnio. Zajmują 7. miejsce w lidze i mają szansę na wywalczenie miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach. Myślę, że dzisiaj Milan pokaże się z dobrej strony i stworzy kilka sytuacji bramkowych, co przełoży się na rzuty rożne i zdobędą ich przynajmniej cztery.

Juventus – Milan, typ: Milan powyżej 3.5, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB