Juventus – Porto typy na rzuty rożne

W pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów Juventus pokonał Porto 2:0. Dzisiaj goście będą mieli utrudnione zadanie, grają na wyjeździe i muszą mieć odrobić straty z pierwszego spotkania.

Porto w lidze portugalskiej ma najwięcej bramek strzelonych i najmniej straconych – tylko 11 goli w 25 spotkaniach. Liczę, że dzisiaj Porto weźmie się od początku meczu za odrabianie strat i stworzą sporo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na stałe fragmenty gry, czyli na to co nas interesuje czyli rzuty rożne.

Juventus – Porto, typ: Porto Powyżej 4.5 rożnych, kurs: 2.0.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB