Korona Kielce – Górnik Łęczna typy na rzuty rożne

Korona całkiem dobrze radzi sobie na własnym terenie, obecnie zajmuje 10. miejsce i takie mecze na własnym terenie musi wygrywać, jeśli marzy o grze w grupie mistrzowskiej.

Górnik Łęczna kompletnie zawodzi w meczach wyjazdowych, zdobył zaledwie 7 punktów. Ostatnio co prawda wygrał z Piastem, ale i tak zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Myślę, że dzisiaj warto pokusić się o granie tego typu, ponieważ w naszej Ekstraklasie bardzo często wykonywane są rzuty rożne.

Korona Kielce – Górnik Łęczna, typ: 1. połowa powyżej 4.5 rożnych, kurs: 1.95.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB