Korona Kielce – Ruch Chorzów typy na rzuty rożne

Do końca rundy zasadniczej pozostały tylko dwie kolejki, a gra o udział w grupie mistrzowskiej jest bardzo wyrównana. Korona ma jedno spotkanie mniej na koncie i ma duże szanse na gre w pierwszej ósemce, do której traci tylko jeden punkt.

Ruch Chorzów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i dla nich każdy punkt jest na wagę złota. Dolna część zestawienia jest bardzo wyrównana i myślę, że to będzie wyrównany pojedynek, w którym zobaczymy dużo otwartej gry i sytuacji podbramkowych. W naszej Ekstraklasie rzuty rożne wpadają tak często, że warto dzisiaj pokusić się o ich granie w tym spotkaniu.

Korona – Ruch, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB