Kupon BTS na piątek 11.08.

Wczoraj wreszcie nasz kupon BTS wszedł gładko, więc bez presji typujemy na piątek. Znów tylko trzy mecze, w których spodziewamy się, że każda z sześciu drużyn strzeli przynajmniej jedną bramkę. Powodzenia!

Dziś kupon na BTS zagramy w Betclic, który oferuje zwrot kasy za przegrany – pierwszy zakład.

Postaw zakład bez ryzyka, a w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot do 200zł. Tylko pamiętaj, żeby wpłacić depozyt za pomocą przelewu lub karty kredytowej.

Aby skorzystać z tego zakładu bez ryzyka musisz założyć konto w Betclic, tylko przez ten link klikając napis TUTAJ. Każde inne założenie konta – bez kliknięcia w w TUTAJ, może skutkować odebraniem zakładu bez ryzyka.

A oto nasz kupon BTS na piątek.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB