Kupon i typy MLB na wtorek 20.06.

Zapraszamy na wieczorne typy na nocne mecze ligi amerykańskiego bejsbola MLB. Na dziś przygotowaliśmy kupon z AKO 3.94 i liczymy na powodzenie, którego sobie jak i Wam nieustannie życzymy.

Pierwszą pozycją na kuponie z MLB jest mecz New York Yankees z Los Angeles Angels. Nadzieję pokładamy w miotaczu Michaeli Pinedzie, który ma w tym roku bardzo dobry bilans 7-3. Dodajmy, że goście wystąpią bez swojego czołowego pałkarza, czy Mike Trouta, a to dość poważne osłabienie. Kurs od rana poleciał z 1.50, więc bukmacherzy też wiedzą, co się święci.

Uważamy, że Milwaukee Brewers pokonają dziś Piratów z Pittsburgha. Dobry sezon ma do tej pory miotacz Z. Davies (7-3), a w drużynie z Pensylwanii na górce stanie C. Kuhl, który ma na koncie tylko jedno zwycięstwo i aż sześć porażek. Dlatego faworyt tego spotkania może być tylko jeden i jest nim ekipa z Wisconsin.

Kupon uzupełniliśmy pojedynkiem Minnesota Twins – Chicago White Sox, w którym gospodarze są zdecydowanym faworytem. Według analityków z USA, (w tym z Las Vegas), można zagrać tu nawet handicap -1.5, ale my spokojnie postawimy na Twins.

Oto nasz kupon na MLB na noc z wtorku na środę:

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB