Kupon i typy z MLB na niedzielę 25.06.

Na niedzielny wieczór przygotowaliśmy dubelek z najlepszej na świecie ligi bejsbola, czyli amerykańskiej MLB.

Przyczepiliśmy się do Washington Nationals. Choć nie przepadamy za żadną z zawodowych drużyn z DC, to jednak jeszcze dziś znów zagramy na The Nats, bo Cincinnati Reds są drużyną do bicia. Miotaczem w ekipie ze stolicy będzie Tanner Roark… Wróć… Jednak nie. Zostawimy dziadów z DC i przeniesiemy się do Arizony, tam znaleźliśmy o wiele lepszy mecz do dubla.

Arizona Diamondbacks wygra więcej niż dwoma runami z Philadelphia Phillies. D-Backs są u siebie bardzo dobrzy, bo mają bilans 36-16 w ostatnich 52 domowych meczach. A Phillies? No cóż są w tym sezonie koszmarni, zwłaszcza na wyjazdach. Naszym zdaniem to pewniak, że Arizona rozgromi dziś ekipę z Miasta Braterskiej Miłości.

Na drugą pozycję do dubla weźmiemy Los Angeles Dodgers. Uważamy, że „Los Doyers” uporają się z Colorado Rockies zwłaszcza, że miotaczem w ekipie z Kalifornii będzie Brandon McCarthy, solidny pitcher z bilansem 6:3.

Kurs łączny dubla: 3.13.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB