Kupon i typy z MLB na poniedziałek 26.06.

Dziś z kuponem na MLB odwiedziemy dwa gorące miasta Phoenix i Los Angeles. Kurs łączny kuponu 3.18, więc całkiem fajny jak na dubel i bardzo go polecamy do zagrania. Uwaga! Mecz w Arizonie rozpocznie się dziś około 21:40. Więc spieszcie się!

Krótko. Miotaczem w ekipie z Phoenix będzie dziś Zack Greinke. Dla najgorszej drużyny ligi to koszmar, bo znów dostaną lanie. Dziś w lokalnym radio sportowym w Philly mówiono o wstydzie, szydzono z zawodników, a także domagano się zwolnienia menedżera Pete’a Mackanin’a. Nie wahamy się zagrać dużego handicapu ranów na D-backs, bo Phillies zostaną dziś rozgromieni.

Drugi mecz to derby LA. Gramy asekuracyjnie na powyżej 6.5 ranów w meczu, ale jak ktoś chce jeszcze podbić kupon może zagrać na powyżej 7.5. Powinno wejść.

Powodzenia!

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB