Kupon i typy z MLB na wtorek 27.06.

Typy na MLB na noc w wtorku na środę. Dziś znów zostaniemy w Los Angeles oraz przeniesiemy się do Seattle. Kurs łączny z dwóch typów to 2.79, więc idealny na dubla.

Wczoraj w derbach LA Dodgers zawiedli. Nie zdobyli żadnego runa i polegli 0:4. Dziś w nocy polskiego czasu to nie ma prawa się powtórzyć! Dlatego zagramy na powyżej 6.5 runów.

W drugim meczu będziemy znęcali się nad Phillies. Nie mają żadnych szans w Seattle, nawet z Nolą na górce miotacza. Problem zespołu z Filadelfii jest bullpen, czyli rezerwowi miotacze. Są tak słabi, że aż nie chcę się człowiek nad nimi znęcać. Uważamy, że Mariners wygrają różnicą 2 lub więcej runów.

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB