Kupon na czwartek 10.08.

Kupon bukmacherski na czwartek 10.08. Na dziś przygotowaliśmy trzy mecze w kuponie, które dały nam AKO 5.50. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Na pierwszej pozycji daliśmy wygraną Lahti. Naprawdę wierzymy w ten mecz i powielamy go z Singla. Lahti musi wygrać i naszym zdaniem wywiąże się z tego obowiązku wzorowo.

Dwie kolejne pozycje to handicapy -1.5. Liczymy, że przynajmniej dwoma bramkami Basel pokona u siebie Grasshoppers, co nie będzie trudnym zadaniem do wykonania. Liczymy też, na Crveną Zvezdę Belgrad, że na wyjeździe sypnie golami Radnikowi.

Handicapy azjatyckie jak w tym kuponie znajdziesz w 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB